.

.

HIWIN MGNR 900mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 900mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2904.00
Количина на стоки

испорака : 1.(разни превозот имаат различно време.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.кога ви требаат нашите производи итна.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ