.

.

Камерата Кожа Камера врвка за околу Рака зафат рака за d1000 d3100 d3200 d3300 d5100 d5300 d90 550d 600d 650d 700d Pentax

Камерата Кожа Камера врвка за околу Рака зафат рака за d1000 d3100 d3200 d3300 d5100 d5300 d90 550d 600d 650d 700d Pentax

DEN 288.00
Количина на стоки


Кожа триаголник Камера отвор за врвка за Рака зафат за Canon Nikon S&ny Pentax итн.
Вовед : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Идеален dslr фото камера додаток Една големина одговара на сите, прилагодлив рака Големи поместена камера зафат има не се лизга површина Безбедна монтажа дизајн цврсто месеци на вашиот камера база Одговара на околу вашата рака и стабилизира вашата камера / видео камера додека снимањето / снимање Рака зафат обезбедува дополнителна сигурност, удобност и подобро справување со Компатибилен со Канон Nikon, Sony Pentax Minolta Panasonic Олимп Кодак, итн.
conpetible со :
Сите Камери
Пакетот вклучува :
1x Камера врвка за околу рака

Бренд Име:
хари добро
Употреба:
Врвка за околу
R

Тие исто така купуваат со овој производ