.

.

Висок квалитет на автентични plaid Медичи пенкало ролери подарок pen пенкало за бизнис подароци, бесплатен превозот

Висок квалитет на автентични plaid Медичи пенкало ролери подарок pen пенкало за бизнис подароци, бесплатен превозот

DEN 1224.00
DEN 1440.00
-15 %
Количина на стоки


детали за производот

Мастило Боја:
Црна
боја:
Црна и златна, Сива plaid
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
9680
R

Тие исто така купуваат со овој производ