.

.

Цвет Doily Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Печат/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

Цвет Doily Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking Печат/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

DEN 144.00
DEN 157.92
-9 %
Количина на стоки


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Јаглероден челик Големина : 8*8cm Боја : Сребро како што е прикажано Дизајн : Декоративни Картички Рабовите Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Сечење Умира Матрицата

Број На Модел На:
18011008
Бренд Име:
ZLDECOR
Сечење Умира:
Метал Cutting Умира
умира за scrapbooking:
diy scrapbooking
Големина:
8*8cm
Пакување:
1pc/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ