.

.

2.8 конектор кабел автомобил електричен мотор воздух приклучни конектори линија 3p да го приклучиш во DJ7031A-2.8-11-21 DJ7031

2.8 конектор кабел автомобил електричен мотор воздух приклучни конектори линија 3p да го приклучиш во DJ7031A-2.8-11-21 DJ7031

DEN 960.00
Количина на стоки


3 стр 2.8 приклучок
Целосна палета на производи : 1 машки приклучок, приклучок за 1. Машки
Pin 3. Мајка pin 3, линии 1007-20 на
300 v 80 степени
Линија должина 40 cm долга. Тоа може да се скрати во средината, и жица
Ако не е наведена боја е случаен пратката, обично е
Црвена, зелена и црна боја.
Должината на линијата дебелина боја, со што може да дизајнира во согласност со барањата на клиентот.

Број На Модел На:
2.8 конектор кабел
R

Тие исто така купуваат со овој производ