.

.

HD Универзална Ноќ Визија Автомобил Rear view Camera Видите Обратна автомобил обратно паркинг Водоотпорен rear view camera

HD Универзална Ноќ Визија Автомобил Rear view Camera Видите Обратна автомобил обратно паркинг Водоотпорен rear view camera

DEN 459.00
DEN 509.76
-10 %
Количина на стоки


Бесплатен превозот HD Универзална Ноќ Визија Автомобил Rear view Camera Видите Обратна автомобил обратно паркинг Водоотпорен rear view camera
Слика сензор :
Боја CMOS
ТВ систем :
NTSC
Ефективни пиксели :
712 x 486 Пиксели
Сетилните област :
5.961 x 4.276 mm
Хоризонтална резолуција
420 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.2 Лукс/ Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170°
Баланс на белата боја
Авто
Боја
Црна
Водоотпорен :
IP67-IP68
Видео излез :
1.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 300m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс.
Температура на чување :
-30°C ~ 60°C, RH95% Макс.
Видео кабел должина :
6m
Напојување кабел должина :
1.5 м

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Бренд Име:
KUNFINE
R

Тие исто така купуваат со овој производ