.

.

Collare Салата Спорт Кревање Pendent Нерѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Фитнес Додатоци Куче Ознака За Мажи Накит P944

Collare Салата Спорт Кревање Pendent Нерѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Фитнес Додатоци Куче Ознака За Мажи Накит P944

DEN 312.00
DEN 623.04
-50 %
Количина на стоки

Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ви благодарам многу!
.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Ви благодариме за разбирањето.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Collare
Број На Модел На:
P944
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes
функција 1:
Pendent & Ѓердан
Карактеристика 2:
Куче Ознака За Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ