.

.

(50pcs/многу) KF7.62 2Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF7.62-2P теренот:7.62 ММ/0.3 инчен Зелена MG7.62 2Pins

(50pcs/многу) KF7.62 2Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF7.62-2P теренот:7.62 ММ/0.3 инчен Зелена MG7.62 2Pins

DEN 140.00
DEN 146.88
-5 %
Количина на стоки


(50pcs/многу) KF7.62 2 Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF7.62-2 P теренот : 7.62 ММ/0.3 инчен Зелена MG7.62 2 Pins
За PCB Завртка Конектор :
KF7.62 3 Pin Конектор

Бренд Име:
DANSA
Број На Модел На:
KF128
Тип:
Splice
Тип На Код:
L05 PCB Завртка Конектор
R

Тие исто така купуваат со овој производ