.

.

Бесплатен Превозот x1pc RFID ISO Добиток милениче ознака чип Скенер + x60pcs 134.2 Khz rfid Стакло ознака chip1.25*7mm Microchip со шприц

Бесплатен Превозот x1pc RFID ISO Добиток милениче ознака чип Скенер + x60pcs 134.2 Khz rfid Стакло ознака chip1.25*7mm Microchip

DEN 16800.00
Количина на стоки

Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Овој производ ги исполнува сите меѓународни стандарди од животинско идентификација (ISO 11784/ISO 11785).25*7mm Животинско Microchip Шприц + 1pc на Животните ID Скенер
FRD027 Животинско Microchip Инјектор 1. Да (САД, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, GER, FR, IL), ние ќе ги искористиме Epacket превозот, таа ги зема околу 7~15 работни дена. Повеќе екстензивно читање опсег, надвор од 8cm да го прочитате стакло ознака
2.7 V 1400m A батерија
Полнење
Со мини USB порт
Сертификати
CE и препораките на FCC
Плаќање политика :
1.2 KHz
Големина
Ø1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. За друга земја, ние ќе ги искористиме Воздухопловната пост или Кина пост превозот кој трае околу 15-50 работни денови. Плаќање начин : Со Aliexpress. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас. Вграден Bluetooth
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1. Шест јазици се поддржани.
За превозот :
1. Менито за опции за различни функции, лесна за употреба
4. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. Производот е лесен за употреба. Зачувај 1,000 ID кодови во меморија
3. Компактен дизајн и лесна за употреба
4. Заедно со Faread Техника читателот серија, FRD027 обезбедува корисни решение во одгледување на животните, колење управување и животински идентификација Како ние го усвои 1.
ПОДОБРЕНИ ФУНКЦИИ :
1. Може да ги прочитате сите FDX-Б тип електронски чипови (во согласност со стандардот ISO11784), FDX НА чипови и HDX чипови.
Попуст Комбинација
60pcs 1. Да RU, нормално ние ќе користи руски Воздух превозот, тоа трае околу 10~25 работни дена.25*7 MM
Производ вовед FRD027 е еден вид на шприц кои се наменети исклучиво за животни. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.25*7mm
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
бела
Тежина
6. Батерија со мини USB порт
5. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. Тоа содржи шприц за еднократна употреба, а parylene слој microchip, 6 едно-димензионални бар код опфаќа и sterilized хартиена-пластична амбалажа торбичка. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.2 k Hz,125 KHz
Читање Стандард
ISO11784/5,FDX-А,FDX-Б,HDX,EM4102
Комуникација Режим
USB & Bluetooth
Читање Од Далечина
16 CM (27 мм кружни пломба) 8 СМ (12mm стакло ознака )
Екранот
128*64 OLED
Операција Температура
-5°C-40°C
Димензии
155*82*33mm
Рок на услугите
1 година
Напојување
3.

Чип Вид:
Безконтактни IC Card
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Број На Модел На:
FRD027
Големина:
1.25*7mm
Контури:
ISO Картичка
Фреквенција:
134.2 khz
Стандард:
ISO11784/5 FDX-Б
Чип Marterial :
био-стакло
Примена:
куче,мачка ,глувчето желка,arowana,змија итн.
R

Тие исто така купуваат со овој производ