.

.

Виолетова Кубни Циркони Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен Големина 6 - 9.5 S0106

Виолетова Кубни Циркони Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен Големина 6 - 9.5 S0106

DEN 468.00
DEN 767.52
-39 %
Количина на стоки


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Аметист & Топаз Главниот Виолетова Боја & Бела Тежина 22 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Постави Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен, Обетки, Pendant, Ѓердан Синџир
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метал Печат:
999,парична Казна
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Број На Модел На:
S0106
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Аметист & Топаз
Главната боја:
Виолетова & Бело
Метал:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
R

Тие исто така купуваат со овој производ