.

.

Nappy пелена торба Mummy Породилно Голем Капацитет Туристички Ранец дизајнер Старечки Торба за Бебе Нега

Nappy пелена торба Mummy Породилно Голем Капацитет Туристички Ранец дизајнер Старечки Торба за Бебе Нега

DEN 1222.00
DEN 1286.40
-5 %
Количина на стоки

Пакет содржи : 1*mummy торба Мултифункционален Пелена Торба Водоотпорен Mummy Кеса Димензии : 29*33*13 cm

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
M37
Бренд Име:
Л. Х. Д. М
Објектот Висина:
33cm
Објектот Ширина:
13cm
Големина:
(30cm
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
29cm
Шаблон Тип:
Печати
Објектот Тежина:
0.5kg
Главен Материјал:
Најлон
број:
wwy
R

Тие исто така купуваат со овој производ