.

.

трговија на големо природна морска ѕвезда школки жешка нов дом декорација Морски стил свадба варен пунџа морска ѕвезда 4-7cm бои морска ѕвезда

трговија на големо природна морска ѕвезда школки жешка нов дом декорација Морски стил свадба варен пунџа морска ѕвезда 4-7cm

DEN 720.00
Количина на стоки

големина : 4-7cm=инчен 1.5-2.5 боја : слика

боја:
зелена, сина, роза, жолта, портокалова, црвена, природни, мешавина боја, виолетова
Тема:
Маскота
Бренд Име:
Среќен Бакнеж
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Медитеранот
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ