.

.

Бесплатен Превозот x1pc RFID Microchip мини читателот за куче,мачка ,глувчето желка,arowana,змија,итн+x100pcs 1.25*7mm животни миленичиња Шприц

Бесплатен Превозот x1pc RFID Microchip мини читателот за куче,мачка ,глувчето желка,arowana,змија,итн+x100pcs 1.25*7mm животни

DEN 17280.00
Количина на стоки


За превозот :
1. И покрај нејзината многу мали димензии опсегот на читање е еднаков или дури и поголеми од другите поголеми модели и поскапи. Тоа содржи шприц за еднократна употреба, а parylene слој microchip, 6 едно-димензионални бар код опфаќа и sterilized хартиена-пластична амбалажа торбичка.
Политика на враќање :
1.
Овој производ е главно се користи за добиточна ознака ID microchip. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Како ние го усвои 1. Да RU, нормално ние ќе користи руски Воздух превозот, тоа трае околу 10~25 работни дена. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство. Тоа може да прочитате некоја работа врз основа на ISO 11784 /85 протоколот животни ознаки особено FDX-Б и EMID.04",128x32pix
Прочитајте индикација
Бип, Сини LED, LCD индикација
Димензии
109*34*14mm
Полнење индикација
Црвени LED во полнење. Да (САД, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, GER, FR, IL), ние ќе ги искористиме Epacket превозот, таа ги зема околу 7~15 работни дена.5 V( литиум батерија)
Плаќање политика :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Секој шприц е произведена со помош на врвни Европски чипови со читај/пишувај способност и карактеристики единствена безбедност на податоците. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Лесно да се работи, USB полнењето
3. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Карактеристики :
1.2 k Hz
Читање Стандард
ISO11784/5 FDX-Б EMID
Читање Од Далечина
≥7cm
Екранот
1. LCD индикација, сини LED дисплеј
4. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.25*7 MM
Производ вовед FRD027 е еден вид на шприц кои се наменети исклучиво за животни.
Попуст Комбинација
100pcs 1.
Струја на полнење
Тековната Работа
IDL Тековната
Моќ-надолу Тековната
Напојување
4. Овој производ ги исполнува сите меѓународни стандарди од животинско идентификација (ISO 11784/ISO 11785). 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. На помала големина, преносни да се носат
2. Зелена LED кога заврши.2 KHz
Големина
Ø1. Заедно со Faread Техника читателот серија, FRD027 обезбедува корисни решение во одгледување на животните, колење управување и идентификација на животните. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.25*7mm
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
бела
Тежина
6.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.25*7mm Животинско Microchip Шприц + 1pc на Животните ID Скенер
FRD027 Животинско Microchip Инјектор 1.

моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
7cm
Големина:
1.25*7mm
Број На Модел На:
FRD5600
Контури:
ISO Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Фреквенција:
134.2 khz
R

Тие исто така купуваат со овој производ