.

.

P025_2 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Pendant Insets водител на главата

P025_2 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода

DEN 97.00
DEN 130.08
-25 %
Количина на стоки

Големина : 3.2*2.4 CM Тежина : 6.50 P025_2 Топла продажба сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо Фабрика цена бесплатен превозот мода Pendant Insets водител на главата /fiwaoada

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Classic
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Синџири Ѓердани
кодот:
P025_2
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Type1:
за жените
Type2:
Парична Казна Накит
type3:
Свадба & Ангажирање Накит
type4:
сребрен накит
type5:
за мажите
type6:
пирсинг
R

Тие исто така купуваат со овој производ