.

.

LED Осветлување Светилки За LCD Монитор 13.3 инчен 3014 LED лента за LCD 270*2mm со 54leds 2 парчиња/многу

LED Осветлување Светилки За LCD Монитор 13.3 инчен 3014 LED лента за LCD 270*2mm со 54leds 2 парчиња/многу

DEN 408.00
Количина на стоки

13.3 инчен 3014 LED Осветлување Светилки За ажурирање LCD Монитор 270*2mm со 54leds 2 парчиња/многу 100% сосема нов! Големина : 270mm*2mm (Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група) LED големина : 30*14mm LED Количина : 54leds Пакет : 2 парчиња LED Светлото Предност од 1. Висока осветленост до 700 nits 2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа 3. Повеќе заштеда на енергија 4. Широк опсег на примена 5. Повеќе еколошки 6. Лесен за Инсталација
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
270*2*2mm
Големина:
12.1''
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ