.

.

4pcs NL19A 19mm ПОМ Најлон Топката трансфер единица 25kg капацитет ПОМ ABS NL-19НА целосна пластична топка и телото ролери рициново

4pcs NL19A 19mm ПОМ Најлон Топката трансфер единица 25kg капацитет ПОМ ABS NL-19НА целосна пластична топка и телото ролери рициново

DEN 389.76
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
4pcs/многу NL-19НА 19mm ПОМ Најлон Топката трансфер единица
Оваа цена е за пластична главната топката, можете да проверите на нашата NL-19НА-SS за нерѓосувачки челик топки.
Забелешка : Главниот топката во Пластика, мали топчиња во не ' рѓосувачки челик
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други Топката Пренос На Единици Препорачува :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Најлон ПОМ Пластика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Број На Модел На:
NL19A
Главната Топката Големина:
19mm, 3/4 инчен'
Главната Топката Материјал:
ПОМ Пластика
Препорачан капацитет вчитување:
20 КГ
Max. вчитување капацитет:
25kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ