.

.

Закачалката Гума Bushings Жолта за Издувни гасови Пригушувач

Закачалката Гума Bushings Жолта за Издувни гасови Пригушувач

DEN 384.96
Количина на стоки


Име на производ : Издувните Закачалка Черупка Боја : Жолта Материјал : Гума Димензија : 109.5 x 44.5 x 21mm/4.3" x 1.8" x 0.83"(L*W*T) Дупка со Дијаметар : 11mm-8mm/0.43"-0.3" Име на Производ : Издувните Закачалка Черупка
Боја : Жолта
Материјал : Гума
Димензија : 109.5 x 44.5 x 21mm/4.3" x 1.8" x 0.83"(L*W*T)
Дупка со Дијаметар : 11mm-8mm/0.43"-0.3"
Пакет Содржина : 1 x Издувните Закачалка Черупка
Може да се намали износот на издувниот систем движење,е за намали возила и тркачки автомобили.
Спречи пригушувач бесплатни додека возите и помалку шанси за издувни гасови течење поради издувниот систем вибрации/движења од истрошени bushings.
Ве молиме потврдете оваа точка одговара на вашиот опрема пред ставање на ред.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Бренд Име:
FGHGF
R

Тие исто така купуваат со овој производ