.

.

Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа свадба партија коса додатоци Повод millinery коктел капи MYQ017

Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа свадба партија коса додатоци Повод millinery коктел капи MYQ017

DEN 1529.00
DEN 1609.92
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа свадба партија коса додатоци Повод millinery коктел капи MYQ017 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ017
Стил:
Новина
Тип:
Шноли
Големина:
Approx 15cm
боја:
17 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
клипот
R

Тие исто така купуваат со овој производ