.

.

Трговија на големо 22 mm Силна Воена Војска Мулти Боја црна, Сива нато ткаенина Најлон Види watchband Ткиво на Рака Бендови Тока 22mm

Трговија на големо 22 mm Силна Воена Војска Мулти Боја црна, Сива нато ткаенина Најлон Види watchband Ткиво на Рака Бендови Тока

DEN 134.00
DEN 191.52
-30 %
Количина на стоки


Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 22mm Бенд Должина : 275 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : Црна, Сива боја Црна
Добредојдовте на нашата продавница, ќе имаме нато рака во Десетици боја во 18mm, 20mm, 22mm, 24mm.
Посетете го линкот подолу за да :

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
SeaTopTon
Број На Модел На:
Црна, Сива Боја Црна
боја:
Црна, Сива Боја Црна
Бендот Ширина:
22mm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
27.5 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ