.

.

За 11.3 инчен 11.3 240x2.0mm 240MM CCFL Светилки LCD заднинско Осветлување на LCD лаптоп 12pcs/многу

За 11.3 инчен 11.3 240x2.0mm 240MM CCFL Светилки LCD заднинско Осветлување на LCD лаптоп 12pcs/многу

DEN 882.72
Количина на стоки


100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
ние може да се направи различни големини според вашето барање.
Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Ширина:
2.0mm
Должина:
240mm
Следи Големина:
11.3 инчен
Производи Статус:
Акции
Тип:
ccfl осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ