.

.

30Pcs/многу година Нови Модни накит хексагонални обетки роденденски подарок за девојки ED043

30Pcs/многу година Нови Модни накит хексагонални обетки роденденски подарок за девојки ED043

DEN 897.00
DEN 1055.52
-15 %
Количина на стоки

Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе уживате во вашата шопинг со нас
Сите продукции се директно од нашата фабрика и Сопствени направени дизајни се добредојдени
Ние се стреми да се изгради на најдобрите кредитни, квалитет и услуга
Опис На Производот :
Матер ial : Месинг
Обложено боја : 18k злато,розово злато и сребро.
Детални pitures :
Начин На Плаќање :
Ние го прифатат плаќање направени од страна на Зачувам, Western Union, Money Gram, Кредитна картичка, T/T Реално време банкарски трансфер.
Превозот Методи :
Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна на системот.
Превозот методи вклучуваат : ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / Федекс/ EMS / Кина Пост Воздух Mail / Кина Пост Воздух Парцела итн. (ве молиме да ни остават порака ако имате префериран избор.)
Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail , и трае 3-10 дена од Express .(исклучува викенди или празници, тоа главно зависи од видот на превозот метод ќе се избере).
Ако сеуште не сте го примиле пакетот по истекот на 30 дена, поради некои виша сила (како што се лошите временски услови, царинење одложување итн.), ве молиме контактирајте со нас и ние би чекор за да ви помогнеме.
За да се обезбеди пакет што сте го добиле од данок, ние ќе означете ги како ПОДАРОК за да се намали прогласи вредност, но тоа не се одрази на вистинска вредност од нив. Покрај тоа, било увоз тарифа генерирани е преземени од страна на купувачот. Ви благодариме за разбирањето.
Политика За Наплата :
Ние гарантираме нула ризик купување искуство. Ние веќе проверени сите предмети пред испраќање на нив и надвор.
Ако сакате наплата се должи на објектот дефект или некои други квалитетни проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет, но клиентот е одговорен за Враќање Превозот.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е нашата цел, па така, ако сте задоволни со предмети што ги нареди , ве молиме да ни остават позитивен повратните информации.
Пред да замине било негативни повратните информации ве молиме контактирајте со нас , ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви други прашања, секогаш се чувствуваат слободни да не контактирате преку E-mail, Трговија со датотеки, или дури и телефонски повици.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ED043
Стил:
Класичен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Shuangshuo
Големина:
1.1 x 1cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ