.

.

1.3 MP USB Дигитални електрични Окуларот Сите Метални CCD Електронски Окуларот за Астрономски телескоп или Микроскоп

1.3 MP USB Дигитални електрични Окуларот Сите Метални CCD Електронски Окуларот за Астрономски телескоп или Микроскоп

DEN 4507.00
DEN 5064.00
-11 %
Количина на стоки


1.3 MP USB дигитални електрони окуларот се користи за Астрономски телескоп или Микроскоп
1. Макс Рамка Цена : 30fps
2. Динамични видео може да биде снимен 1300000 пиксели
3. Баланс На Белата Боја : Автоматски
4. Поле на примена : 24.5 mm(0.965-инчен) за Микроскоп, 31.7 mm(1.25-инчен) за Астрономски телескоп
5. Адаптер прстен : USB 2.0
6. Возење видови : WIN систем(слободен возачот)
7. Изглед карактеристики : метални материјали, супер квалитет
8. Производ големина (мм) : 54.0 (H) x 44.0 (W)

Бренд Име:
SRATE
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
MEE
Drawtube:
сите
Пиксели:
1.3 MP
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ