.

.

Топла продажба ,Нов 24v 150W Халоген влакна ладно извор на Светлина,кој се користи за микроскопа осветлување

Топла продажба ,Нов 24v 150W Халоген влакна ладно извор на Светлина,кој се користи за микроскопа осветлување

DEN 4079.52
Количина на стоки


Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница
Ние ги доставуваме најдобри микроскоп и Компоненти за Микро светот .
Ние се во насока на обезбедување на најдобри микроскоп и Компоненти за Микро светот
Наддавање answer : ___________________________ Note : Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.
За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област.
Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Група, Многу Познатиот Универзитет, Лабораторија Scientifics Единици , Полу-диригент областа ект
Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница !
Наддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Испорака Метод и Увозни царински прашање :
Бидејќи тоа е професионална инструмент сакаат доста голем вредност, па затоа ние претпочитаат да се користи висока Безбедност пратката начин со цел да се дојде до вас сајт на време
Испорака трошоци, со исклучок на оддалечена област цена и данок на увоз
1.Производ Структура & фото : Топла продажба Одлична Влакна ладно извор на светлина / Халоген ладно извор на светлина
2.Примена :
тоа е широко се користи во биологијата, медицината, имунологија, онкологија, генетика, материјали науки и други области, посебно за микроскопа Осветлување
3.Упатство & Спецификација :
Врвен квалитет , ниска цена , со огромен производство способност
Widly се користи за зумирање стерео микроскопа илуминатор
1. Моќ Напон : AC(110-220v)±10% 50 Hz ±1%
2. Светилка тип : 24 V150 W светлина
3. Светилка Температура на бојата : ≥ 3200 K
4. Тежина : 4kg
Забелешки : 5000 единици годишно.
3. Испорака :
Ние ги доставуваме професионални инструмент, не само како едноставни зголемувачот со ниска евтина цена. (Овие се професионални алатки за вашата дневна научна работа. Па по вашиот присуствува наддавање, ние ќе го одберете saftey пратката да пристигне вашиот сајт )
Fedex , ТНТ , UPS-от , DHL се прв избор начин
EMS : ќе биде добро и за Азија, Австралија
Други Економија Воздушна линија Express ќе се исто така достапни за препорачува
Ние ќе го избере најдобриот пратката начин за вас, со цел да ги зачувате вашите трошоци
Pls бидете сигурни да ни даде вашата точна целосна детали на адреса. Купувачи Од Бразил , pls оставете ни го вашето CNPJ Даночен број, или ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе обезбеди дополнителни услуги за поддршка да се заврши целиот процес .
4. Пакетот Вклучува :
24v150w Халоген ладно извор на светлина 1 еа Прирачник 1 еа Моќ линија 1 ea ( ЕУ, САД и Приклучок)
5. Плаќања :
Ние прифаќаме Alipay , Paypal , T/T , Western Union
Сите Големи Кредитни картички се добро прифатени од страна на Aliexpress ЗАЧУВАМ

Материјал:
Метал
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
HC150W
Drawtube:
микроскоп додатоци
Теорија:
Халоген Ладна Светлина
Моќ Напони:
AC(110-220v)±10% 50Hz ±1%
Тип На Светилка:
24V150W Халоген светилка
Светилка Температура на бојата:
3200K
Осветлување:
160,000 лукс
Светилка работен век :
100-150hours
is_customized:
Yes
Сертификат:
CE , ISO
Примена:
треба да се поврзете со влакна
Зголемување На Односот На:
Влакна ладно извор на светлина
R

Тие исто така купуваат со овој производ