.

.

Нова За 7 iRULU BabyPad Y3 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 7 iRULU BabyPad Y3 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 474.00
DEN 499.20
-5 %
Количина на стоки


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како слика.
Пакет : 1 допир

боја:
Црна
Број На Модел На:
За iRULU BabyPad Y3
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
iRULU BabyPad Y3 екран осетлив на допир
R

Тие исто така купуваат со овој производ