.

.

Collare Стрелаштво Ѓердани & Приврзоци Фитнес И Боди Билдинг Нерѓосувачки Челик Двојно Куче Ознака За Мажи Спорт Салата Накит P941

Collare Стрелаштво Ѓердани & Приврзоци Фитнес И Боди Билдинг Нерѓосувачки Челик Двојно Куче Ознака За Мажи Спорт Салата Накит

DEN 312.00
DEN 623.04
-50 %
Количина на стоки

Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодарам многу!
.
Стрелаштво Акт Куче Ознака За Мажи Спортски Pendent & Ѓердан жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит P2131 Pendent & Ѓердан Две Слој Ѓердан Приврзоци Мажите Накит Стрелаштво Акт Куче Ознака За Мажи
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 синџир,1 pendant,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ви благодариме за разбирањето.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Collare
Број На Модел На:
P941
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Плоштад
is_customized:
Yes
функција 1:
Pendent & Ѓердан
Карактеристика 2:
Куче Ознака За Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ