.

.

Одделение Б Природен Бисер Монистра Насоки, Две Страни Полиран, слонова коска, 2.8~3.2 мм, Дупка: 1mm; за 133pcs/влакно, 15.74

Одделение Б Природен Бисер Монистра Насоки, Две Страни Полиран, слонова коска, 2.8~3.2 мм, Дупка: 1mm; за 133pcs/влакно, 15.74

DEN 999.00
DEN 1427.04
-30 %
Количина на стоки


Одделение Б Природен Бисер Монистра Насоки, Две Страни Полиран, Слонова Коска
Големина : околу 2.8~3.2 mm во дијаметар, дупка : 1mm, за 133pcs/влакно, 15.74".
Овие бисер монистра се направени од природен бисер школка. Разноврсна школка бисер монистра со пристоен изглед и се чувствуваат ќе се зголеми било накит создавањето.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
КРУША-L003-D-03
Објектот Тежина:
36 g
Материјал:
бисер
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Слонова коска
Обликот:
Двете страни Полиран
Употреба:
Монистра
Обоена:
Undyed
Дупка Стил:
Drilled
одделение:
B
единица:
5strand
Материјал:
бисер
R

Тие исто така купуваат со овој производ