.

.

Домот црква sinamay fascinator headwear булчински превези со пердув, украсена свадба коса додатоци коктел партија капи MYQ015

Домот црква sinamay fascinator headwear булчински превези со пердув, украсена свадба коса додатоци коктел партија капи MYQ015

DEN 1365.00
DEN 1437.12
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Класична боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ015 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ015
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 15 cm
боја:
20 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли
R

Тие исто така купуваат со овој производ