.

.

LeJin Бебе Девојки Облека Поставите Бебе Девојка се Носат Кратки Ракави Шорцеви Детето Лето Секојдневен Носат во Памук

LeJin Бебе Девојки Облека Поставите Бебе Девојка се Носат Кратки Ракави Шорцеви Детето Лето Секојдневен Носат во Памук

DEN 552.00
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени за време на врати период, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата.
Многу клиенти низ целиот свет доаѓаат за да ја посетите нашата фабрика и се договараат дополнително бизнис.
Се враќа
Ние ќе ви вратат во рок од 15 дена откако ќе го добиете предмети за било каква причина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
За Le Jin
"Le Jin" е во сопственост на Tak Kwong Плетење Производство Фабриката. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За купувачите кои исклучително загриженост во врска со боја и не може да се прифати хроматските аберации, ве молиме да не го прават нарачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1-месец слободна замена. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти.
Корпоративниот Профил
Huiyang Тат Kwong Плетење Производство Фабриката, во која беше порано Тат Kwong Silkscreen Фабрика основана во Хонгконг во 1970 година. Откако ќе добиете предмети, ние ќе го промени и да го испрати во потрага по некои детали. Нашиот производ категорија ги вклучува : Бебе Romper, Бебе Подарок Пакет, Бебе Сет, да се Облекува, Вреќа за Спиење, Спиење во Собата, Лигавче, Bernat, Децата Секојдневен Кошула, Децата Homewear, детска Облека, за Мажи & Жени е Плетени Homewear, Рекламира Носат, Рекреација Спортска Облека, Т-Маица, итн. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите.
Услови за Продажба
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси, брокерски куќи такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
10315
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Лето;
Ткаенина Тип:
Плетени
R

Тие исто така купуваат со овој производ