.

.

Ангел Повикувачот Мексико Музика Бел Топката Хармонија Bola Лебди Кристал Locket Кафез Pendant Со Синџир топката Ѓердан Накит

Ангел Повикувачот Мексико Музика Бел Топката Хармонија Bola Лебди Кристал Locket Кафез Pendant Со Синџир топката Ѓердан Накит

DEN 690.72
Количина на стоки


Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Ангел Повикувачот Мексико Музика Бел Топката Хармонија Bola Лебди Кристал Locket Кафез Pendant Со Синџир топката Ѓердан Накит
Кликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката Кафез
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири pendant/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Состојба :
100% нови
Материјал :
Сребро Позлатен на бела бакар
Pendant големина на :
одговара за 18/20mm топка
Количина :
1pc Кафез Pendant + 1pc Восок Кожа Ѓердан
[ 45"L стандардните, ИМАЈТЕ на ум ни ако ви треба други ДОЛЖИНА : 18"L(45.
2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња.
4 Понекогаш е потребно за 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. Што ќе се зголеми за врската помеѓу мајката и бебето. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
1 Ние онлајн од понеделник до петок 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена.
5 Нашата цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци.
Можеби Како Овие Хармонија Bola Pendant :
Имаме SGS Сертификација, Нашите Hamony Bola Locket Кафез Е ОЛОВО, КАДМИУМ БЕСПЛАТНО!!!
1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од Кина Пост / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/
Posti Финска Економија/ Сингапур Пост Воздух Mai l/ E пакет/ Paypal пакет/ SF Express/ DHL и сл.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!
Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка :
Abuout Производ
Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно.
2 Пекинг Време : 9 : 00 - 18 : 30
Њујорк Време : 20 : 00 - 5 : 30
Париз Време : 2 : 00 - 11 : 30
Лондон Време : 1 : 00 - 10 : 30
По Московско Време : 4 : 00 - 13 : 30
Brasilia Време : 22 : 00 - 7 : 30
3 Ние ќе ви одговори на Пораки во рамките на 24 HS, во рамките на 36 HS за време на викендите. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа.
Тоа дефинитивно повеќе потоа ѓердан. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
Да се обезбеди да се плати Минимален Данок, Ние ќе ги прогласи како вашето барање или ниска вредност. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Цвет Срцето Pendant Шарм
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Ангел е крилја
Материјал:
ОЛОВО ,КАДМИУМ слободни
Пол:
Децата, Жените, Бебе
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Накит Тип:
Цвет Срцето Pendant Шарм
Кафез боја:
Злато/Сребрена Боја Како Слика Шоу
кафез големина:
Одговара за 18/20mm Топка
ѓердан големина:
18/24/30/45 Инчен Да Се Избере
R

Тие исто така купуваат со овој производ