.

.

12V, ПРЕДВОДЕНА Подводни Базен Светлина 27W(9*3W) Единствена Боја на PAR56 LED Базен Светилка за Отворен Осветлување Езерцето светлина Бесплатен Превозот

12V, ПРЕДВОДЕНА Подводни Базен Светлина 27W(9*3W) Единствена Боја на PAR56 LED Базен Светилка за Отворен Осветлување Езерцето

DEN 3346.00
DEN 3936.00
-15 %
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Испорака
1.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Примена:
Базен
Број На Модел На:
МК-led ip68
Заштита Ниво:
IP68
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
LUALS
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
сертификација:
ROHS
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
27W 12v лер подводни светилки
Напон:
12V
Гаранција:
1 години
димензија:
178*114mm
Емитуваат Боја:
Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ