.

.

10-12MM ААА ПРИРОДНИ Akoya БЕЛА ЈУЖНА МОРЕ БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 68ИНЧИ

10-12MM ААА ПРИРОДНИ Akoya БЕЛА ЈУЖНА МОРЕ БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 68ИНЧИ

DEN 3146.00
DEN 3311.52
-5 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
AA
R

Тие исто така купуваат со овој производ