.

.

917689-1 2.5 СИГНАЛ D/ЗАКЛУЧУВАЊЕ PLUG HSG 5P TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

917689-1 2.5 СИГНАЛ D/ЗАКЛУЧУВАЊЕ PLUG HSG 5P TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

DEN 1920.00
Количина на стоки


Дел NO : 917689-1
Бренд : Tyco Електроника (AMP) /TE
MOQ : 300 PCS

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
917689-1
R

Тие исто така купуваат со овој производ