.

.

eeMrke Автомобил Стил Дење Работи Светла За ФОЛКСВАГЕН Touran 2010-2015 LED Ангел Очи светилки drl Халоген Светилки H11 55W Магла Светилка Колекции

eeMrke Автомобил Стил Дење Работи Светла За ФОЛКСВАГЕН Touran 2010-2015 LED Ангел Очи светилки drl Халоген Светилки H11 55W Магла

DEN 7174.00
DEN 7632.00
-6 %
Количина на стоки

ee Mrke® Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Објектив За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touran 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Caddy 2010-2015
Вечера Автомобил Светла LED Ангел Очи светилки drl 55 W Халоген Светилки За "Фолксваген" Touran Магла Светилка Светла Пакет се Вклучени : 2x Еден Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инверторот Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да се бара)
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Емитуваат Боја:
IceBlue Ангел Очи, Црвени Очи Ангел, Белиот Ангел Очи, Сини Очи Ангел, Жолта Ангел Очи, Виолетова Ангел Очи
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
eeMrke
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Touran 10-15
Lumens:
800LM
Автомобил Производител:
Фолксваген
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Извор На Светлина:
халоген
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Touran 10-15
Година:
2010-2015
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Тип На Објект:
Светла За Магла
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
3kg
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Магла Браник
Префрлете:
факултативна
LED Ангел Око:
Yes
Ксенон Светилки:
факултативна
LED Светилки:
факултативна
Wattage:
55W
Светла За Магла:
H11 Жолта Халоген Сијалица
R

Тие исто така купуваат со овој производ