.

.

eeMrke За Шкода Fabia 5J MG 2007-2014 LED Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Халоген H11 55W Светла за Магла

eeMrke За Шкода Fabia 5J MG 2007-2014 LED Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Халоген H11 55W Светла за Магла

DEN 6452.00
DEN 6864.00
-6 %
Количина на стоки

ee Mrke® Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Објектив За За Škoda Fabia Jingrui (Кина)
За Škoda Fabia 5 J (Украина, додека 4/2010)
За Škoda Fabia MG (Украина, бидејќи 4/2010)
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген Светилка Светла за Магла за "Шкода" Fabia Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инверторот Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да се бара)
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Емитуваат Боја:
IceBlue Ангел Очи, Црвени Очи Ангел, Белиот Ангел Очи, Сини Очи Ангел, Жолта Ангел Очи, Виолетова Ангел Очи
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
eeMrke
Име На Модел:
За Шкода Fabia
Lumens:
1600lm
Автомобил Производител:
Шкода
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Извор На Светлина:
халоген
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Шкода Fabia 2007-2014
Година:
2007-2014
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Тип На Објект:
Ангел Очи
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
2kg
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Магла Браник
LED Ангел Око Прстен:
Yes
Wattage:
55W
Магла Светла Боја:
Жолта
R

Тие исто така купуваат со овој производ