.

.

8мм Фацетирани Камен Круг Монистра Лабава Монистра 16 Накит Одлуки Монистра 5pc/многу Бесплатен Превозот

8мм Фацетирани Камен Круг Монистра Лабава Монистра 16 Накит Одлуки Монистра 5pc/многу Бесплатен Превозот

DEN 977.00
DEN 1050.72
-7 %
Количина на стоки

САД $ 22.68 /многу US $ 58.85 /многу US $ 13.80 /многу US $ 18.85 /многу US $ 17.68 /многу
САД $ 18.68 /многу US $ 28.68-54.78 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу US $ 13.65 /многу Зелена Ахат Фацетирани Монистра ! Големина : 8 mm
САД $ 10.65-11.80 /парче US $ 42.85 /многу US $ 21.98-24.38 /парче US $ 48.85 /многу US $ 36.85 /многу
САД $ 18.68 /многу US $ 28.68 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу US $ 13.65 /многу
САД $ 63.78 /многу
САД $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу US $ 47.57 /многу
САД $ 42.68 /многу US $ 63.78 /многу US $ 24.67 /многу US $ 36.85 /многу US $ 42.68 /многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
изработка на накит
Објектот Тежина:
15g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Бела
Големина:
8мм 10мм
materila:
ТИРКИЗНА
Обликот:
Монета Форма
користат за:
Накит Одлуки , DIy
is_customized:
Yes
Материјал:
Jade
Објектот Дијаметар:
8
R

Тие исто така купуваат со овој производ