.

.

2 парчиња/многу Бесплатен Превозот Г-дин Право и Г-ѓа Секогаш во Право Лен Перница Покрива Љубовник навлаки 45x45cm

2 парчиња/многу Бесплатен Превозот Г-дин Право и Г-ѓа Секогаш во Право Лен Перница Покрива Љубовник навлаки 45x45cm

DEN 891.84
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата Продавница!
Г-дин Право и Г-ѓа Секогаш во Право Лен Перница Покрива
Материјал : Печатени памук, лен на предната страна
и цврсти за обратна
Дизајн : Г-дин Право и Г-ѓа Секогаш во Право Скриени Zip затворање
Големина : 45 CMX45 CM
Мини цел : 2 парчиња детали за Производот
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
Mr
Бренд Име:
CROPADELACN
Шема:
Извезена
Материјал:
Лен / Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ