.

.

Weimostar 2018 Униформа Велосипедизам Џерси Жените Кратко Sleeve Велосипед Кошула Дише Велосипедизам Облека Про Тим Патот mtb Велосипед Џерси

Weimostar 2018 Униформа Велосипедизам Џерси Жените Кратко Sleeve Велосипед Кошула Дише Велосипедизам Облека Про Тим Патот mtb

DEN 695.00
DEN 1007.04
-31 %
Количина на стоки

Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Weimostar 2018 Униформа Велосипедизам Џерси Жените Кратко Sleeve Велосипед Кошула Maillot Ciclismo Дише Велосипедизам Облека Про Тим Патот mtb Велосипед Џерси Ropa Ciclismo
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко . Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Големината На Табелата За Жените Кратко Sleeve
Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси.
ДЕКОЛТЕ
Моден Едноставен Дизајн Јака ,Намалување На Триење Предизвикани Од Јава
ПАТЕНТ
Висок Квалитет на Метал Патент, Трајни И ' Рѓа-доказ
SLEEVE
Флексибилни и Заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента, Удобно И Да Се Спречи Дислокација
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Назад Три Кеси Дизајн За Лесно Складирање На Мали Предмети,
Две Рефлексивни Налепници За Да Можете Безбедно Возење Во Текот На Ноќта
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Не избере Џерси врз основа на лични носи преференции или навики. Ве молиме овозможи на мали варијации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува,Џебови
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Велосипедот Џерси Кошула
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ