.

.

900mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

900mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3096.00
Количина на стоки

Тоа е десно.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Како имаме долгорочна соработка на логистика .E-mail : e-mail од aliexpress 3.може да се купи воздух mail. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.ние може да направи најдобро за вас
3.Ако не се итни нашите производи.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.ние можеме како што rquest.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.кога ви требаат нашите производи итна.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. 100% Попуст по наредби. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање . По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. Вашето мислење ќе биде многу greatful.(разни превозот имаат различно време. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.така имаме најдобрите превозот цена. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ