.

.

Фантастични Секси Риба Скали Leggings Жените Златни Сребрени Shinny Сирена Leggings Смешно Панталони Капка Продавница

Фантастични Секси Риба Скали Leggings Жените Златни Сребрени Shinny Сирена Leggings Смешно Панталони Капка Продавница

DEN 433.00
DEN 456.00
-5 %
Количина на стоки


Детали За Производот :
големина на : Слободен големина(Aisa Големина)
должина : 90cm половината : 55-90cm колковите : 72-100cm
90% Полиестер 10% Spandex
Поради различни мерка начин, pls дозволува да имате грешка од 1-3cm за грешки, pls забележи.
Плаќање :
Плаќањето може да биде од Money bookers, Виза, Мастеркард, банкарски трансфер и western union.
Плаќањето е објавен само откако ќе се потврди на испорака.
Ве молиме да ја плати во рок од 5 дена по ред се става.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 3 работни дена после потврда на нарачката. Ако постои било одложување, ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
Обично ние ќе напишете пониска вредност и марк, како подарок или примерок да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ако сакате да направи било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо,или ние ќе ви ја испратиме стоката до адресата која сакате да ја оставите од редот на информации само.
1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3 Дена
3. Превозот Време :
15-30 Работни Дена Од Воздух Mail(повеќето земја), Слободни.
3-10 Работни Дена Од Express.
Големина на :
За големината ве молиме овозможи 1-50px се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 25px=0.39 инчен).
Боја :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање, за каква било причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Lanshifei
Број На Модел На:
СТП-055
Шаблон Тип:
Риба скала
R

Тие исто така купуваат со овој производ