.

.

HIWIN MGNR 1500mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1500mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4968.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Ако не се итни нашите производи.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.може да се купи воздух mail. испорака : 1.(разни превозот имаат различно време.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Вашето мислење ќе биде многу greatful. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ