.

.

Топла Продажба! 54.8 mm TCT Видов Balde 54.8 mm Ламинатни тревите 18 Заб Карбид Виде Ножот За Мини Видов

Топла Продажба! 54.8 mm TCT Видов Balde 54.8 mm Ламинатни тревите 18 Заб Карбид Виде Ножот За Мини Видов

DEN 158.00
DEN 240.00
-34 %
Количина на стоки


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
54.8 mm тревите
Ние исто така имаме кружни пили машина,ако треба,ве молиме контактирајте со нас.
Брз, Моќен и разноврсна идеален за сите видови на материјали : дрво, метал, плочки, пластика, carpeting Меѓусебно ножот за секој материјал Ø Интегрирани прашина екстракција систем Висока прецизност Сечилото Guard - Исклучително безбедно да се користи Професионална резултати во секое време

Надворешниот Дијаметар:
TCT, ХСС, ДИЈАМАНТ
Сечилото Материјал:
Волфрам Карбид Челик
DIY Материјали:
Дрво
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број На Модел На:
54.8 mm
Големина:
54.8mm*1.5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ