.

.

LeJin Бебе Девојки Облека Поставите Бебе Девојка се Постави Облека Новороденото Бебе го Поставите Sleepwear во Памук, Плетени

LeJin Бебе Девојки Облека Поставите Бебе Девојка се Постави Облека Новороденото Бебе го Поставите Sleepwear во Памук, Плетени

DEN 528.00
Количина на стоки


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени.
Услови за Продажба
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Корпоративниот Профил
Huiyang Тат Kwong Плетење Производство Фабриката, во која беше порано Тат Kwong Silkscreen Фабрика основана во Хонгконг во 1970 година. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Опис : Le Jin Бебе Девојки Облека Поставите Бебе Девојка се Постави Облека Новороденото Бебе го Поставите Sleepwear во 100% Памук, Плетени
Големина на : 50;56;62;68;
Сезона : Пролет; Есен;
Боја : Розева
Материјал : 100% Памук
Пакување : 1 Парче/Set во 1 Торба
Попуст : Ако купите повеќе од 2 парчиња(Поставува), ние ќе ви понудат попуст од 5%.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1-месец слободна замена. За купувачите кои исклучително загриженост во врска со боја и не може да се прифати хроматските аберации, ве молиме да не го прават нарачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите. Нашата компанија цели се задоволството на клиентите, пристапноста на нашиот бренд, создавање на препознатлив бренд идентитет и развој на глобалниот пазар. Нашиот производ категорија ги вклучува : Бебе Romper, Бебе Подарок Пакет, Бебе Сет, да се Облекува, Вреќа за Спиење, Спиење во Собата, Лигавче, Bernat, Децата Секојдневен Кошула, Децата Homewear, детска Облека, за Мажи & Жени е Плетени Homewear, Рекламира Носат, Рекреација Спортска Облека, Т-Маица, итн.
Покрај тоа, ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одби испорака. Ако објектите се оштетени или загубени за време на врати период, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За Le Jin
"Le Jin" е во сопственост на Tak Kwong Плетење Производство Фабриката. Сите ткаенини се главно од 100% Памук, Плетени. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Нашата фабрика стана зрела претпријатие на интегриран Облека Производство, Ткаење и Печатење по многу години на развој.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
10305A
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Пролетта;Есен;
Техника:
Печатење
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Целосна Ракави
R

Тие исто така купуваат со овој производ