.

.

(5piece) Нов L6747ATR L6747A 747A QFN-8 Чипсет

(5piece) Нов L6747ATR L6747A 747A QFN-8 Чипсет

DEN 444.96
Количина на стоки


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
L6747ATR
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-8
R

Тие исто така купуваат со овој производ