.

.

[Здравје и Долговечност] 925 Sterling Silver Создадени Сина Опал Морска Желка Pendant Ѓердан 18 Birthstone Накит за Жените(Сина)

[Здравје и Долговечност] 925 Sterling Silver Создадени Сина Опал Морска Желка Pendant Ѓердан 18 Birthstone Накит за Жените(Сина)

DEN 1267.00
DEN 1583.52
-20 %
Количина на стоки


modname=ckeditor
Дизајн од Хаваи, таму, може да плива со хаваи зелена морска желка.
Прекрасен подарок од Желка значење е Longevlty.
Исклучителна изработка и висок квалитет со добра полски, S925 фунта сребро и создаде сина опал материјали.
Викторија Накит значаен и идеален подарок за вас сакана, секое парче на накит претставува приказна и чувствата на време, правење на вашиот убави спомени.
Можете да изберете значајни Викторија Накит како идеален подарок да ја искажете вашата љубов кон твојата жена, ќерка, пријателка, мајка и сестри на Божиќ Ден, Годишнината Ден, Денот на Вљубените и Роденден

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
HERMOSA
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ