.

.

1000mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

1000mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3000.00
Количина на стоки


Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.ние може да направи најдобро за вас
3.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.(разни превозот имаат различно време. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.кога ви требаат нашите производи итна.Trademanager : cn1000485769 2. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање . Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.може да се купи воздух mail.Како имаме долгорочна соработка на логистика .
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. испорака : 1.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас. 100% Попуст по наредби.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Тоа е десно. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. Вашето мислење ќе биде многу greatful.така имаме најдобрите превозот цена.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ