.

.

4pcs СП-8 Машински малата 8мм 5/16 Топката Тешки Топката трансфер единица SP8 15kgs капацитет челик подвижни ролери мини Castor

4pcs СП-8 Машински малата 8мм 5/16 Топката Тешки Топката трансфер единица SP8 15kgs капацитет челик подвижни ролери мини Castor

DEN 336.00
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај 4pcs СП-8 Машински минијатурни мини Castor
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
СП 8
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
имајќи челик
Главната Топката Големина:
8мм, 5/16 ад'
Вчитување капацитет:
8kgs
Beaking капацитет:
15kgs
Нето тежина:
0.02 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
8мм со 8kgs капацитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ