.

.

Единствена Боја на 24W Par56 led базен светлина 24*(1W)компјутери подводни led базен светлината led Фабрика директна продажба бесплатен превозот

Единствена Боја на 24W Par56 led базен светлина 24*(1W)компјутери подводни led базен светлината led Фабрика директна продажба

DEN 4855.00
DEN 5712.00
-15 %
Количина на стоки

00 /парче
Фабриката за директна продажба led базен 24 W(24*1 W) единствена боја на Par56 подводни led базен светлина бесплатен превозот САД$ 120. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот.
Фабриката за директна продажба 18 W(18*1 W), предводена piscine Единствена Боја Par 56 rgb led базен подводни led базен светлина бесплатен превозот САД$ 83.00 /парче
Фабриката за директна продажба rgb led базен 24 W(24*1 W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Влезен Напон : AC12 V/24 V
4. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.00 /парче
Фабриката за директна продажба подводни led базен светлина 18 W(18*1 W) Par56 rgb led базен ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 88.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе. Прозрачна Флукс : 1700 LM
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.И одговор на вашите повратни информации на.
Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Материјал : Нерѓосувачки челик
Драги пријатели, овој производ емитуваат само една боја,не RGB.
Враќање
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Емитуваат Боја : Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
5 .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура.00 /парче
Единствена Боја на 24 W Par56 led базен светлина 24*(1 W)компјутери подводни led базен светлината led Фабрика директна продажба бесплатен превозот
Спецификации :
1.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V лер подводни светилки PAR56 54 W(18*3 W),бесплатен превозот САД$ 120. Димензија : 178x114mm
7 . Излезна Моќност : 24 W
3. Секоја наплата или замена ќе биде направен по returnned објект пристигне нас.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
24W led базен светлина
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
ROHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
МК-led ip68
Led количина:
24*(1W)Компјутери
димензија:
178*114mm
Емитуваат Боја:
Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
24W
R

Тие исто така купуваат со овој производ