.

.

Божиќ Прекрасна мечка Природен бисер приврзоци S925 стандард сребро Нови ѓердан Божиќ подарок

Божиќ Прекрасна мечка Природен бисер приврзоци S925 стандард сребро Нови ѓердан Божиќ подарок

DEN 1179.84
Количина на стоки


Големина На Бисер:
6-7mm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Симпатична/Романтичен
Страна Камен:
Кристално
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Pendant Големина:
21mm X 10мм
Број На Модел На:
ld0110dz
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
R

Тие исто така купуваат со овој производ