.

.

NL25A 25мм 1 инчен Најлон Топката Пластични Ролери трансфер единица 25kg капацитет NL-25A ПОМ ABS топката и телото ПОМ Тркала Рициново

NL25A 25мм 1 инчен Најлон Топката Пластични Ролери трансфер единица 25kg капацитет NL-25A ПОМ ABS топката и телото ПОМ Тркала

DEN 128.16
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$4.4 /5pcs
$2.5 /2pcs
$4.4 /5pcs
$2.5 /2pcs
$4.4 /5pcs
$2.7 /2pcs
$2.75 /2pcs
wy-приклучок-крај
На овој линк е главната топката пластика, можете да изберете NL-25 A-SS за нерѓосувачки челик топки верзија
Забелешка : Главниот топката во Пластика, мали топчиња во не ' рѓосувачки челик
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други Топката Пренос На Единици Препорачува :

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
NL25A
Материјал:
Најлон Пластика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
25.4 mm, 1 инчен'
Главната Топката Материјал:
Најлон Пластика
Препорачан капацитет вчитување:
20kgs
Max. вчитување капацитет:
25kgs
R

Тие исто така купуваат со овој производ