.

.

6x Четка Ножеви и 1x Squeegee Замена Пакет за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 Вакуум Neato Делови !

6x Четка Ножеви и 1x Squeegee Замена Пакет за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 Вакуум Neato Делови !

DEN 272.00
DEN 431.52
-37 %
Количина на стоки


Neato Делови, 6 Четка Ножеви и 1 Squeegee Замена Пакет за Neato XV 11 Погоден за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 пакетот вклучува : 6 Четка Ножеви +1 Squeegee.

Тип:
Правосмукалка Делови
Бренд Име:
bcecynep
Број На Модел На:
Neato XV11 Четка 6 Ножеви и 1 Squeegee
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ